| Matériaux | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn pour le broyeur; 16Mn/35CrMo pour la barre de Kelly; Q235 pour le tuyau |
|---|---|
| Warranty | 1 year |
| Color | Customized, Yellow or customized, Gray, Yellow kelly bar, yellow or other |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Rock drilling, post hole digging machine, underground mining teeth, Large caliber pile foundation pilling |
| Condition | 100%new, New, 100% new kelly bar |
| Product Name | Drilling Rig Kelly Bar Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| The First Section Diammeter | 440mm |
| Max Drilling Depth | 80M |
| Torque | 400kNm |
| Usage | Pile foundation Drilling Hole Equipment Spares |
| Utilisation | Trou à grande vitesse d'empilage de construction de routes |
|---|---|
| Nom de produit | Verrouillage de roche d'OD482 millimètre et Kelly Bar de friction |
| Profondeur de Max Drilling | 100m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Type de serrure | Plein Inmterlocking |
| Utilisation | Construction empilant le trou |
|---|---|
| Nom de produit | Kelly Bar de verrouillage |
| Profondeur de Max Drilling | 30m |
| Max Diammeter | 1500mm |
| Type de serrure | Inmterlocking |
| Nom | Type Kelly Box 200*200 de Bauer |
|---|---|
| Matériel | 35CrMo avec le traitement thermique spécial |
| Application | Plate-forme de forage rotatoire du SR XR de Bauer Soilmec Mait IMT |
| Avantage | Prix usine de haute qualité et |
| Couleur | Adapté aux besoins du client |
| Nom | Joint terminal |
|---|---|
| Matériel | 35CrMo |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane empilant des installations Kelly Bar |
| Taille | le besoin de barre de 355 406 470 508 Kelly |
| Détails d'emballage | Cas en bois |
| garantie | 6 mois |
|---|---|
| Matériel | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn pour le peu de perçage ; 16Mn/35CrMo pour la barre de Kelly ; Q235 pour |
| Service après-vente fourni | Support technique visuel, appui en ligne, ingénieurs disponibles pour entretenir des machines à l'ét |
| Nom de produit | perceuse Bauer Type enclenchant la barre de Kelly pour l'empilage |
| Application | Appareil de forage rotatif Bauer Sany XCMG, forage de roche |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Couleur | Personnalisé |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| Service après-vente fourni | Assistance technique par vidéo |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Garantie | Un an, pas disponible, |
|---|---|
| Color | customized |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| Couleur | Personnalisé |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |