| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| Matériel | acier au carbone de haute qualité |
| Color | customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| BOULONS | 12 |
| Length | 6m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nom du produit | Pile de trou ennuyée par enveloppe à mur unique de base d'empilage de perceuse de pièces de machines |
| Matériel | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Bolts | 10 |
| Length | 5m |
| brand | soilmec , teg , zoomlion, xcmg |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| Condition | Utilisés |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Service après-vente fourni | Ingénieurs disponibles pour entretenir des machines à l'étranger, support technique visuel, appui en |
| Taille | Taille personnalisée |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Matériel | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Bolts | 8-16 |
| Longueur | 1 à 6 m |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| Type de machine | Équipement de forage |
| Certification | ISO9001 |
| Type | Drill TOOLS |
|---|---|
| Matériel | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Couleur | toute autre couleur |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Le type | Perceuses |
|---|---|
| Package | SET |
| Nombre de pièces | 1 |
| Material | Q345B |
| Couleur | toute autre couleur |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 57.5 |
| Weight | 55T |
| Machine type | 158H |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| Détails d'emballage | Client |