| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Détails d'emballage | Options de paquet : Norme Empaquetage et expédition : Palette avec la feuille de plastique |
| Utilisation | barre kelly imbriquée |
|---|---|
| Product name | Drive section |
| Max Drilling depth | 30m-100m |
| Max Diammeter | 4700mm |
| Lock Type | interlocking |
| Name | BFZ80 |
|---|---|
| Tip Material | Alloy steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Dureté | 42 heures |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| Nom du produit | Barre de kelly de type combiné OD440/3/13m |
|---|---|
| Element | 4 |
| Drilling depth | 32m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| Application du projet | Pile de fondation de grand calibre |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| Nombre de sections | 3/4/5 |
| Détails d'emballage | client |
| Name | Chain assembly |
|---|---|
| Matériel de conseils | 40Mn |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Type | pc120 |
| Nom | Moteur |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application du projet | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane plateformes de pilonnage Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Pression de travail | Le nombre d'émissions de CO2 est déterminé par la méthode suivante: |
| Condition | New |
|---|---|
| Application du projet | Travail avec un simulateur rotatif |
| Nom de marque | JTHL |
| Quality | Reliable Highest |
| Les pressions | Le système de détection des émissions de CO2 |
| Nom | moteur rexroth |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Dureté | Dur |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| Nom | moteur rexroth |
|---|---|
| Matériel | en fonte |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |