| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Le mot clé | Série de boîtiers à paroi unique à rangée unique |
| for | bored pile |
| Détails d'emballage | Adapté aux besoins du client |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nom du produit | Matériel de construction |
| Material | Alloy steel |
| Le mot clé | série enfermante à mur unique |
| Détails d'emballage | Client requis |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| BOULONS | 12 |
| Length | 6m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Nom du produit | Pile de trou ennuyée par enveloppe à mur unique de base d'empilage de perceuse de pièces de machines |
| Matériel | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Bolts | 10 |
| Length | 5m |
| Bolts number | 8-16 |
|---|---|
| Product name | casing |
| Material | Q345B |
| OD | OD1300mm |
| Length | 3m |
| Bolts number | 8-16 |
|---|---|
| Product name | surface casing |
| Material | Q345B |
| OD | OD1200/1120mm |
| Length | 2m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Matériel | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn |
| Détails d'emballage | adapté aux besoins du client |
| Délai de livraison | 5-8days |
| Product name | casing shoes |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Service | OEM ODM,OEM Serivice |
| name | Casing Shoe Construction Equipment Parts For Piling Rig |
| Détails d'emballage | Client |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Casing |
| Max Diammeter | OD 6720-OD2880mm |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |
| Matériel | Q345b |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Bolts |
| keyword | Bolts |
| for | casing series |
| Détails d'emballage | Adapté aux besoins du client |