| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Matériel | 16Mn pour le broyeur; 16Mn/35CrMo pour la barre de Kelly; Q235 pour le tuyau à trémie |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | Rotary head sleeve booshfor rotary drilling rig construction machine parts piling rig rotary head accessories |
| Nom | Cylindre à turgor |
|---|---|
| Material | 60Si2Mn |
| Height | 500mm |
| Weight | 65KGS |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Name | Power head of Rotary drilling rig |
|---|---|
| Material | Q345 |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Couleur | Personnalisé |
| Détails d'emballage | cas en bois |
| Nom | Moteur |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application du projet | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane plateformes de pilonnage Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Pression de travail | Le nombre d'émissions de CO2 est déterminé par la méthode suivante: |
| Matériel | en fonte |
|---|---|
| Brand | JIETAIHONGLI |
| Condition | C' est bon! |
| Name | Pump |
| Application du projet | équipement |
| Nom | Poulie |
|---|---|
| Material | Alloy Steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Thickness | 330mm |
| Type | or Customerized |
| material | 35MnBN |
|---|---|
| application | undercarriage |
| hardness | 48-56hrc |
| condition | 100% new |
| Oem | available |
| Type | Drills |
|---|---|
| Le paquet | Boîte |
| Number of pieces | 1 |
| Matériel | acier au carbone de haute qualité |
| Color | any other colors |
| Material | 40 STEEL |
|---|---|
| Brand | Rexroth |
| condition | new |
| Name | piling rig spare parts Planetary sun gear box reducer |
| Application | main winch rotary drilling rig |
| Name | Pulley |
|---|---|
| Matériel | Acier allié |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs tremie pipe |
| Taille | 500 mm |
| Type | or Customerized |